ABSOLWENCI.......ABSOLWENCI.........ABS0LWENCI...........ABSOLWENCI..........

Tutaj znajdziesz naszych absolwentów.
Oczywiście na razie nie mamy wszystkich zdjęć i pewnie nigdy nie będziemy mieli wszystkich.
I tutaj prośba do odwiedzających stronę aby w miarę możliwości, jeśli posiadają fotografię z czasów ukończenia szkoły z koleżankami i kolegami ze szkoły, mogli ją udostępnić, przynieść do szkoły lub dać komuś innemu, abym ją mógł umieścić właśnie w tej bardzo osobliwej galerii.
Przecież to niesamowite, że po wielu latach możemy się zobaczyć na zdjęciu sprzed lat, zobaczyć innych, zobaczyć tych, których znaliśmy i tych nieznanych, wreszcie tych których już nie ma wśród nas...
Jest to napewno wzruszająca galeria.
Jak ten czas leci prawda?

Absolwenci 1966 Uczniowie klasy ósmej
  1. Niziński Andrzej
  2. Bociarska Teresa
  3. Zakrzewski Marian
  4. Nowak Jan
  5. Rybak Henryk
  6. Woźniak Maria
  7. Starczyk Alina
  8. Wanda Skwira
  9. Wiesław Kulik
  10. Kopeć Jerzy
  11. Chrost Barbara
  12. Giemza Marianna
  13. Bociarski Józef
 
Absolwenci 1967 Uczniowie klasy ósmej
  1. Banaszek Jan
  2. Kwaśnik Andrzej
  3. Rojek Maria
  4. Rojek Stanisław
  5. Woźniak Marianna
 
Absolwenci 1968 Uczniowie klasy ósmej
  1. Chrost Halina
  2. Chrost Stanisław
  3. Karaś Krystyna
  4. Drózd Genowefa
  5. Bajor Jan
  6. Mączyńska Halina
  7. Machajek Teresa
  8. Nizińska Teresa
  9. Nizińska Irena
  10. Laśkiewicz Jadwiga
  11. Pachocka Barbara
  12. Rojek Teresa
  13. Sygocki Stanisław
  14. Szerszeń Zbigniew
  15. Wójcik Jerzy
  16. Zakrzewska Bogumiła
 
Absolwenci 1969 Uczniowie klasy ósmej
  1. Blicharski Jerzy
  2. Cencelewicz Honorata
  3. Chrost Teresa
  4. Dziewit Bogusław
  5. Janeczek Edward
  6. Jaroszek Marian
  7. Jaworska Danuta
  8. Maciejczyk Teresa
  9. Miękus Urszula
  10. Niziński Jan
  11. Sąpór Bogdan
  12. Sokół Stanisław
  13. Skwira Stanisława
  14. Surma Alina
  15. Tetlak Ryszard
  16. Woźniak Krystyna
 
Absolwenci 1970 Uczniowie klasy ósmej
  1. Bajor Maria
  2. Bociarski Henryk
  3. Chmielewski Tadeusz
  4. Chrost Teresa
  5. Chrost Teresa
  6. Dziewit Roman
  7. Karczewska Maria
  8. Kopeć Jan
  9. Kwaśnik Jadwiga
  10. Murawski Kazimierz
  11. Sygocka Marianna
  12. Kowalewski Stanisław
  13. Zamorski Ryszard
 
 
Absolwenci 1971 Uczniowie klasy ósmej
  1. Bociarski Sylwester
  2. Dziewit Jerzy
  3. Filipkowski Marian
  4. Jaworski Michał
  5. Mączyński Jan
  6. Niziński Marek
  7. Pachocki Tadeusz
  8. Pastuszek Aleksander
  9. Rogalska Danuta
  10. Rybak Jan
  11. Bernardyna Skiba
  12. Stój Teresa
  13. Woźniak Janina
  14. Wiśniewski Adam
  15. Zamorski Edward
 
Absolwenci 1972 Uczniowie klasy ósmej

 
Absolwenci 1973 Uczniowie klasy ósmej
  1. Ałdaś Stanisław
  2. Bociarski Tadeusz
  3. Chrost Krystyna
  4. Chrost Marianna
  5. Jaroszek Stanisława
  6. Maciejczyk Ryszard
  7. Mączyńska Teresa
  8. Miazga Zbigniew
  9. Miękus Zygmunt
  10. Nowak Bożena
  11. Nowak Waldemar
  12. Ofiara Zofia
  13. Rybak Mirosława
  14. Skwira Tadeusz
  15. Sołtysiak Danuta
  16. Sygocki Mirosław
  17. Węsek Grażyna
  18. Wilk Stanisław
  19. Wiek Zofia
  20. Woźniak Jadwiga
 
Absolwenci 1974 Uczniowie klasy ósmej
  1. Ałdaś Maria
  2. Cencelewicz Longina
  3. Drapała Andrzej
  4. Faryna Jadwiga
  5. Jaworski Jerzy
  6. Jaworski Józef
  7. Karaś Teresa
  8. Kolasiński Jan
  9. Kopeć Janina
  10. Maciocha Janina
  11. Mączyński Wiesław
  12. Modelewski Henryk
  13. Nowak Antonina
  14. Padewska Grażyna
  15. Padewska Jadwiga
  16. Rogalska Barbara
  17. Rybak Aleksander
  18. Skiba Bonifacy
  19. Skwira Stanisław
  20. Tetlak Krzysztof
  21. Święcicka Jadwiga
  22. Sokół Marian
  23. Woźniak Janina
  24. Woźniak Tadeusz
  25. Woźniak Robert
  26. Wilk Marianna
  27. Zamorski Stanisław
 
Absolwenci 1975 Uczniowie klasy ósmej
  1. Ałdaś Krystyna
  2. Blicharska Teresa
  3. Bociarska Janina
  4. Gadecki Stanisław
  5. Chrost Ewa
  6. Boryczka Adam
  7. Boryczka Marek
  8. Brodowska Bożena
  9. Gadecki Mirosław
  10. Gola Janina
  11. Jaroszek Irena
  12. Jaśniewska Cecylia
  13. Jaworski Stanisław
  14. Kacprzycka Maria
  15. Kazun Krystyna
  16. Korzelewska Teodozja
  17. Maciejczyk Grażyna
  18. Murawska Krystyna
  19. Padewski Zbigniew
  20. Starzyk Bolesław
  21. Sobol Andrzej
  22. Stój Irena
  23. Święcicka Danuta
  24. Tetlak Bożena
  25. Węsek Jolanta
  26. Woźniak Danuta
  27. Wójcik Antoni
 
Absolwenci 1976 Uczniowie klasy ósmej
  1. Ałdaś Halina
  2. Ałdaś Zbigniew
  3. Banaszek Bożena
  4. Banaszek Bogusław
  5. Bociarska Helena
  6. Boryczka Marek
  7. Chmielewski Krzysztof
  8. Chrost Danuta
  9. Chrost Danuta
  10. Jaworska Anna
  11. Kacprzycka Teresa
  12. Król Józef
  13. Kwaśnik Jan
  14. Krześniak Janusz
  15. Kryśpiński Józef
  16. Laśkiewicz Marek
  17. Miazga Mirosława
  18. Nowak Mirosław
  19. Sobol Barbara
  20. Starzyk Barbara
  21. Szerszeń Stanisław
  22. Węsek Bogdan
  23. Wilk Grażyna
  24. Woźniak Grażyna
  25. Wiśniewska Teresa
 
Absolwenci 1977 Uczniowie klasy ósmej
  1. Banaszek Jolanta
  2. Banaszek Teresa
  3. Boryczka Krzysztof
  4. Boryczka Teodozja
  5. Cencelewicz Jan
  6. Chrost Irena
  7. Chrost Adam
  8. Drapała Urszula
  9. Faryna Szczepan
  10. Frysztak Ireneusz
  11. Janeczek Bożena
  12. Kazun Wanda
  13. Korzeń Krzysztof
  14. Kowalska Barbara
  15. Maciocha Barbara
  16. Miazga Henryk
  17. Modelewska Maria
  18. Modelewski Ryszrd
  19. Padewska Danuta
  20. Skwira Małgorzata
  21. Skwira Tadeusz
  22. Węsek Sławomir
  23. Woźniak Krzysztof
  24. Woźniak Marianna
  25. Woźniak Ryszrd
 
Absolwenci 1978 Uczniowie klasy ósmej
  1. Bębeńca Jan
  2. Blicharska Irena
  3. Brodowski Ryszrd
  4. Chrost Dariusz
  5. Gadecka Grażyna
  6. Gola Jerzy
  7. Jaroszek Teresa
  8. Jaworski Andrzej
  9. Kacprzycki Stanisław
  10. Kret Andrzej
  11. Kryśpińska Krystyna
  12. Rojek Bożena
  13. Węsek Zdzisław
  14. Wiśniewska Maria
   
 
Absolwenci 1979 Uczniowie klasy ósmej
  1. Chrost Janusz
  2. Drapała Jolanta
  3. Dziewit Małgorzata
  4. Gola Sławomir
  5. Kamińska Anna
  6. Kluś Halina
  7. Kolasińska Irena
  8. Król Tadeusz
  9. Miazga Stanisław
  10. Padewski Bogdan
  11. Siczek Bożena
  12. Sobol Bożena
  13. Sobol Zenon
  14. Skwira Jolanta
  15. Skwira Bożena
  16. Starzyk Jan
  17. Suchecka Joanna
  18. Święcicka Krystyna
  19. Woźniak Janusz
  20. Woźniak Marek
  21. Woźniak Marzena
  22. Wójcik Krzysztof
  23. Kazun Zbigniew
 
Absolwenci 1980 Uczniowie klasy ósmej
  1. Kolasińska Teodozja
  2. Kryśpiński Marian
  3. Chrost Leszek
  4. Chmielewski Wiesław
  5. Banaszek Waldemar
  6. Bębeńca Krzysztof
  7. Boryczka Ewa
  8. Bociarska Anna
  9. Ałdaś Grażyna
  10. Elżbieta Kucharska
  11. Maciejczyk Mirosław
  12. Modelewski Jan
  13. Nowak Lidia
  14. Siczek Zygmunt
  15. Nowak Renata
  16. Węsek Stanisława
  17. Wiśniewska Grażyna
  18. Woźniak Aldona
  19. Woźniak Krzysztof
  20. Starzyk Piotr
  21. Surma Małgorzata
  22. Sygocki Jarosław
 
Absolwenci 1981 Uczniowie klasy ósmej
  1. Boryczka Irena
  2. Faryna Elżbieta
  3. Gadecka Danuta
  4. Kacprzycka Bożena
  5. Koralewska Weronika
  6. Korzeń Bożena
  7. Modelewski Stanisław
  8. Skwira Urszula
  9. Stój Barbara
  10. Woźniak Agata
  11. Woźniak Marzena
  12. Wójcik Mirosław
 
Absolwenci 1982 Uczniowie klasy ósmej
  1. Brodowski Jacek
  2. Chrost Iwona
  3. Gizicki Sylwester
  4. Karaś Robert
  5. Korzeń Grażyna
  6. Kwaśnik Eugeniusz
  7. Nowak Marzena
  8. Nowak Zbigniew
  9. Rojek Ewa
  10. Rybak Dariusz
  11. Sobol Robert
  12. Stój Danuta
  13. Sygocki Sławomir
  14. Wiśniewska Janina
  15. Woźniak Wojciech
  16. Wójcik Grażyna
 
Absolwenci 1983 Uczniowie klasy ósmej
  1. Banaszek Andrzej
  2. Baran Grażyna
  3. Jaśniewski Wojciech
  4. Jelonkiewicz Marek
  5. Kolasiński Remigiusz
  6. Pastuszek Tomasz
  7. Sobol Dariusz
  8. Stępień Jacek
  9. Woźniak Beata
 
Absolwenci 1984 Uczniowie klasy ósmej
  1. Drapała Lidia
  2. Kolasiński Sylwester
  3. Król Zbigniew
  4. Kryśpiński Mirosław
  5. Modelewski Jacek
  6. Stępień Renata
  7. Kwaśnik Danuta
  8. Sygocki Robert
  9. Woźniak Danuta
  10. Zamorski Zbigniew
 
Absolwenci 1985 Uczniowie klasy ósmej
    1. Bębeńca Stanisław
    2. Gizicka Wiesława
    3. Gola Iwona
    4. Jaroszek Ewa
    5. Jaśniewski Roman
    6. Jelonkiewicz Sławomir
    7. Kopeć Tadeusz
    8. Kret Graźyna
    9. Maciocha Iwona
  1. Mączyńska Małgorzata
  2. Ofat Sylwester
  3. Pastuszek Radosław
  4. Sobol Mariola
  5. Tęcza Elźbieta
  6. Wójcik Beata
  7. Wójcik Tamara
  8. Zakrzewski Dariusz

 
 
Absolwenci 1986 Uczniowie klasy ósmej
  1. Baran Andrzej
  2. Jaśniewski Sylwester
  3. Jelonkiewicz Dariusz
  4. Kwaśnik Barbara
  5. Ofat Jakub
  6. Rojek Wiesława
  7. Skiba Małgorzata
  8. Skwira Piotr
  9. Sąpor Ireneusz
  10. Stelmachowicz Bogusława
  11. Tęcza Tomasz
  12. Woźniak Mariola
 
Absolwenci 1987 Uczniowie klasy ósmej
  1. Banaszek Sylwester
  2. Bieńkowski Stanisław
  3. Cibor Aldona
  4. Cibor Dorota
  5. Grzęda Sławomir
  6. Jaroszek Barbara
  7. Kacprzycki Józef
  8. Kolasińska Honorata
  9. Korzeń Mirosław
  10. Kwaśnik Zbigniew
  11. Kołodziej Robert
  12. Tęcza Ireneusz
  13. Słój Marian Robert
  14. Woźniak Beata
  15. Wójcik Małgorzata
 
Absolwenci 1988 Uczniowie klasy ósmej
  1. Bieńkowski Sławomir
  2. Jaśniewski Jarosław
  3. Kołodziej Ireneusz
  4. Kowalski Marek
  5. Kwaśnik Tomasz
  6. Miazga Honorata
  7. Modelewska Renata
  8. Nowak Justyna
  9. Nowak Sylwester
  10. Olczak Witold
  11. Samerek Elżbieta
  12. Sąpor Zuzanna
  13. Wójcik Bogdan
 
Absolwenci 1989 Uczniowie klasy ósmej
  1. Chmielewska Bożena
  2. Drapała Maria
  3. Fila Bogusław
  4. Jaroszek Agnieszka
  5. Konopik Dariusz
  6. Machajek Agnieszka
  7. Nowak Mariusz
  8. Olczak Monika
  9. Strojek Agnieszka
  10. Woźniak Paweł
  11. Zakrzewska Iwona
 
Absolwenci 1990 Uczniowie klasy ósmej
  1. Banaszek Sławomir
  2. Baran Sylwester
  3. Cibor Krystyna
  4. Chrost Agnieszka
  5. Kwaśnik Andrzej
  6. Machajek Paweł
  7. Padewski Tomasz
  8. Skiba Mariusz
  9. Zakrzewski Janusz
 
Absolwenci 1991 Uczniowie klasy ósmej
  1. Olczak Beata
  2. Zakrzewska Beata
  3. Sobol Kinga
  4. Modelewska Aneta
  5. Nowak Kinga
  6. Baran Małgorzata
  7. Nopwak Aneta
  8. Grzęda Magdalena
  9. Król Małgorzata
  10. Sygocka Bożena
  11. Skiba Andrzej
  12. Konopik Karol
  13. Skwira Łukasz
 
 
Absolwenci 1992 Uczniowie klasy ósmej
  1. Bieńkowska Anna
  2. Brodowski Marek
  3. Całczyńska Iwona
  4. Chrost Marcin
  5. Jaroszek Renata
  6. Kościuk Arkadiusz
  1. Kulik Krzysztof
  2. Niziński Krzysztof
  3. Ofat Joanna
  4. Olczak Anna
  5. Strojek Halina
  6. Wójcik Marta

 
 
Absolwenci 1993 Uczniowie klasy ósmej
  1. Bąkowska Aneta
  2. Chrost Andrzej
  3. Gizicka Justyna
  4. Kościuk Marek
  5. Kwaśnik Marianna
  6. Niziński Paweł
  7. Nowak Rafał
  8. Tetlak Monika
  9. Woźniak Marcin
 
Absolwenci 1994 Uczniowie klasy ósmej
  1. Baran radosław
  2. Cibor Przemysław
  3. Grzęda Arkadiusz
  4. Grzęda Tomasz
  5. Konopik Dorota
  6. Nowak Rafał
  7. Machajek Wioletta
  8. Fila Mariusz
  9. Nowak Agnieszka
  10. Mączyński Marcin
  11. Murawska Agnieszka
  12. Puchniarz Anna
  13. Puchniarz Justyna
  14. Wąsek Tomasz
 

Absolwenci 1995 Uczniowie klasy ósmej

  1. Bąkowski Tomasz
  2. Banaszek Monika
  3. Dudek Łukasz
  4. Dziewit Wioleta
  5. Głowacka Anita
  6. Kwaśnik Dariusz
  7. Kulik Jarosław
  8. Niziński Jan
  1. Nizińska Kamila
  2. Nowak Marta
  3. Nowak Monika
  4. Bociarski Krzysztof
  5. Strojek Paweł
  6. Woźniak Edyta
  7. Wójcik Bogdan
 
 

Absolwenci 1996 Uczniowie klasy ósmej

  1. Bociarska Anna
  2. Bolek Diana
  3. Całczyński Krzysztof
  4. Drapała Sylwia
  5. Karaś Krzysztof
  6. Kopeć Elżbieta
  7. Kwaśnik Anna
  1. Mączyńska Monika
  2. Murawski Marcin
  3. Nowak Izabella
  4. Nowakowski Sylwester
  5. Pachocka Katarzyna
  6. Skiba Anna
 
 

Absolwenci 1997 Uczniowie klasy ósmej

  1. J.Bajor
  2. M.Węsek
  3. J.Wilk
  4. K.Kopeć
  5. A.Wójcik
  6. M.Dudek
  7. A.Chmielewska
  1. T.Bieniek
  2. K.Krawczyk
  3. A.Cibor
  4. R.Strojek
  5. J.Machajek
  6. P.Jaroszek
  7. A.Chrost
 
 
Absolwenci 1998 Uczniowie klasy ósmej
  1. Nowak Mariusz
  2. Puchniarz Piotr
  3. Dziewit Przemysław
  4. Pietrasik Łukasz
  5. Śwital Małgorzata
  6. Bociarska Daria
  7. Pachocki Szymon
  8. Mączyńska Justyna
  1. Bolek Marlena
  2. Bociarska Renata
  3. Głowacki Jreneusz
  4. Nowak Anna
  5. Janeczek Dariusz
  6. Chodyra Bożena
  7. Gadecka Dorota
  8. Chmielewska Justyna
 
 
Absolwenci 1999 Uczniowie klasy ósmej
  1. Bolek Piotr
  2. Jaroszek Paweł
  3. Kopeć Izabela
  4. Jagiełło Wioletta
  5. Nowak Renata
  6. Wilk Justyna
  7. Bociarska Nałgorzata
  1. Niziński Michał
  2. Cierpisz Przemysław
  3. Piwarski Konrad
  4. Kwaśnik Robert
  5. Surmacka Agnieszka
  6. Sobol Patrycja
 
 
Absolwenci 1999 Uczniowie klasy szóstej
  1. Bociarski Marcin
  2. Konarski Michał
  3. Banaszek Magdalena
  4. Dudek MIchał
  5. Rybak Damian
  6. Miazga Paweł
  7. Bieniek Wioletta
  1. Tetlak Magdalena
  2. Cywka Urszula
  3. Całczyńska Anna
  4. Chrost Mateusz
  5. Pietrasik Dominik
  6. Bolek Robert
  7. Kolasiński
 
 
Absolwenci 2000 Uczniowie klasy ósmej
  1. Warda Sebastian
  2. Bolek Robert
  3. Wilk Łukasz
  4. Woźniak Rafał
  5. Pachocki Karol
  6. Gębczyńska Monika
  7. Nowak Ewelina
  8. Sobol Ewelina
  9. Chodyra Joanna
  10. Bieniek Katarzyna
  1. Cierpisz Anna
  2. Laśkiewicz Ewelina
  3. Janeczek Magdalena
  4. Karaś Sebastian
  5. Chrost Karol
  6. Nowakowski Grzegorz
  7. Murawski Michał
  8. Grzęda Karol
  9. Strojek Mariusz
 
 
Absolwenci 2000 Uczniowie klasy szóstej
  1. Chrost Agata
  2. Chrost Damian
  3. Cibor Piotr
  4. Cywka Monika
  5. Jagiełło Edyta
  6. Konopik Rafał
  7. Krawczyk Ewelina
  8. Król Łukasz
  9. Kryśpiński Marcin
  1. Kwaśnik Patrycja
  2. Murawski Łukasz
  3. Niziński Karol
  4. Nowak Marcin
  5. Ogonek Szymon
  6. Rybak Grzegorz
  7. Surmacka Agnieszka
  8. Woźniak Jarosław
 
 
Absolwenci 2001 Uczniowie klasy szóstej
  1. Banaszek Konrad
  2. Bębeńca Łukasz
  3. Bociarska Justyna
  4. Bociarski Tomasz
  5. Bolek Ewelina
  6. Chodyra Malwina
  7. Chrost Katarzyna
  8. Cierpisz Michał
  9. Gębczyński Rafał
  10. Grzęda Ptrycja
  1. Konarska Monika
  2. Kopeć Karol
  3. Kryśpiński Konrad
  4. Laśkiewicz Mateusz
  5. Pietrasik Bartłomiej
  6. Strojek Iwona
  7. Warda Michał
  8. Wilk Agata
  9. Wilk Marek
  10. Wilk Piotr
 
 
Absolwenci 2002 Uczniowie klasy szóstej
  1. Bolek Paweł
  2. Chrost Tomasz
  3. Gębczyńska Anna
  4. Kolasiński Marek
  5. Król Dorota
  6. Król Tomasz
  7. Lasek Damian
  8. Miazga Jarosław
  9. Niziński Damian
  10. Nowak Radosław
  11. Szerszeń Agnieszka
 
 
Absolwenci 2003 Uczniowie klasy szóstej
  1. Banaszek Anita
  2. Baran Michał
  3. Bębeńca Ilona
  4. Bieniek Łukasz
  5. Całczyńka Katarzyna
  6. Chrost Marcin
  7. Drab Łukasz
  8. Jaroszek Łukasz
  9. Konopik Kamila
  1. Laśkiewicz Wioleta
  2. Maciejczyk Kamil
  3. Miazga Kszysztof
  4. Skwira Ewelina
  5. Szerszeń Maria
  6. Woźniak Ewelina
  7. Woźniak Sebastian
  8. Woźniak Tomasz
 
 
Absolwenci 2004 Uczniowie klasy szóstej
  1. Bolek Jarosław
  2. Chmielewski Hubert
  3. Chodyra Aleksandra
  4. Gębczyńska Katarzyna
  5. Janeczek Karolina
  6. Karaś Monika
  7. Lasek Katarzyna
  8. Sobol Weronika
  9. Surmacka Anna
  10. Węsek Łukasz
  11. Wilk Magda
 
 
Absolwenci 2005 Uczniowie klasy szóstej
  1. Ałdaś Michał
  2. Banaszek Marlena
  3. Bębeńca Marlena
  4. Chmielewski Piotr
  5. Chrost Angelika
  6. Kapusta Małgorzata
  7. Karaś Rafał
  8. Konarski Łukasz
  9. Ofat Magda
  10. Wilk Małgorzata
  11. Woźniak Konrad
 
   
Absolwenci 2006 Uczniowie klasy szóstej
  1. Baran Mateusz
  2. Bolek Monika
  3. Borowska Dominika
  4. Chrost Marta
  5. Drab Marcin
  6. Król Ewelina
  7. Król Paulina
  8. Laśkiewicz Krystian
  9. Nowakowska Magda
  10. Sygocka Patrycja
  11. Rybak Michalina
  12. Wilk Karol
  13. Woźniak Michał
 
Absolwenci 2007 Uczniowie klasy szóstej
  1. Ewelina Śwital
  2. Aleksandra Janeczek
  3. Ewelina Maciejczyk
  4. Dorota Piwarska
  5. Edyta Ałdaś
  6. Daria Jagiełło
  7. Aleksandra Sygocka
  8. Mateusz Spadło
  9. Kamil Sobol
  10. Dawid Marchewka
 
Absolwenci 2008 Uczniowie klasy szóstej
  1. Pachocka Marta
  2. Sygocka Lidia
  3. Jelonkiewicz Karolina
  4. Chmal Paulina
  5. Banaszek Kinga
  6. Bębeńca Daniel
  7. Wilk Arkadiusz
  8. Woźniak Piotr
  9. Jagiełło Dawid
  10. Kapusta Jakub
 
 
Absolwenci 2009 Uczniowie klasy szóstej
  1. Tomasz Kowalczyk
  2. Marcin Sobol
  3. Joanna Miazga
  4. Piotr Pastuszek
  5. Edyta Borowska
  6. Mateusz Chmal
  7. Paulina Banaszek
 
 
Absolwenci 2010 Uczniowie klasy szóstej
  1. Izabela Bolek
  2. Milena Chmielewska
  3. Adrian Jagiełło
  4. Krystian Kościuk
  5. Dariusz Nowakowski
  6. Cezary Kowalski
  7. Kamil Warchoł
  8. Przemysław Warchoł
  9. Gezegorz Wilk
 
 
Absolwenci 2011 Uczniowie klasy szóstej
  1. Damian Baran
  2. Eryk Król
  3. Aleksandra Kościuk
  4. Katarzyna Kolasińska
  5. Kamil Nowakowski
  6. Paulina Siczek
  7. Mateusz Wójcik
 
   
Absolwenci 2012 Uczniowie klasy szóstej
  1. Kacper Borkowski
  2. Damian Jelonkiewicz
  3. Paulina Kowalska
  4. Bartłomiej Król
  5. Agata Kryśpińska
  6. Weronika Modelewska
  7. Patryk Woźniak
  8. Klaudia Wziątek
 
   
Absolwenci 2013 Uczniowie klasy szóstej
  1. Aleksandra Bzdzikot
  2. Marcelina Wójcik
  3. Paweł Banaszek
  4. Klaudia Sobol
  5. Kamil Jagiełło
  6. Wiktoria Cieślakowska
  7. Tomasz Wójcik
  8. Paweł Wójcik
  9. Patryk Bolek
 

   
Absolwenci 2014 Uczniowie klasy szóstej
  1. Łukasz Chmal
  2. Klaudia Dąbrowska
  3. Bartosz Kędra
  4. Malwina Korzeń
  5. Natalia Kościuk
  6. Bartosz Nowakowski

 
   
Absolwenci 2015 Uczniowie klasy szóstej
  1. Łukasz Bociarski
  2. Julia Cieślakowska
  3. Mateusz Fila
  4. Kamil Jelonkiewicz
  5. Milena Jelonkiewicz
  6. Michał Kolasiński
  7. Paweł Kolasiński
  8. Zuzanna Konopik
  9. Przemysław Machajek
  10. Weronika Mańturzyk
  11. Cezary Michalec
  12. Aleksandra Walos
  13. Hubert Zieliński
 
   
Absolwenci 2016 Uczniowie klasy szóstej
   
   
Absolwenci 2017 Uczniowie klasy szóstej
   
   
Absolwenci 2018 Uczniowie klasy szóstej